در این ویدئو نحوه نصب اکستنشن سیدا را آموزش داده ایم با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید تمامی این اطلاعات را از جمله اطلاعات دانش آموز ، نمرات و.... را از سامانه سیدا به راحتی دریافت کنید و گزارشات مد نظرتان را از جمله نفرات برتر ، کارنامه دانش آموزان ، میانگین نمرات کلاس و.... را ایجاد کنید .
در این ویدئو نحوه نصب اکستنشن سیدا را از سرور مکتبخانه آموزش داده ایم با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید تمامی این اطلاعات را از جمله اطلاعات دانش آموز ، نمرات و.... را از سامانه سیدا به راحتی دریافت کنید و گزارشات مد نظرتان را از جمله نفرات برتر ، کارنامه دانش آموزان ، میانگین نمرات کلاس و.... را ایجاد کنید .
نحوه انتقال نمرات از سامانه سیدا و دریافت کارنامه های متنوع از طریق نرم افزار مکتبخانه
در این قسمت نحوه ثبت نام دانش آموزان از دفتر آمار مدرسه که بر اساس پایه تحصیلی انجام می شود ( یعنی زمانی که شما در هر پایه تحصیلی فقط یک کلاس دارید) آموزش داده شده است .
در این بخش ویدیوی آموزشی نحوه انتقال دانش اموزان از سامانه سیدا در مواقعی که مدرسه برای هر پایه تحصیلی بیش از یک کلاس دارد آموزش داده شده است و می توانید با این روش دانش آموزان را بصورت کلاس به کلاس ثبت نام کنید .
در این بخش ویدیوی آموزشی انتقال اطلاعات تکمیلی دانش اموزان از سامانه سیدا قرار دارد یعنی زمانیکه شما دانش اموزان را ثبت کرده اید اما اطلاعات آنها کامل نیست برای کامل شدن اطلاعات آنها مانند نام پدر و مادر و شماره همراه آنها و...از این طریق می توانید اطلاعات همه دانش آموزان را بصورت کلی وارد نرم افزار مکتبخانه نمایید .
چنانچه باتوجه به ویدئو ها همچنان مشکلتان رفع نشده یا ویدئو مربوطه در این لیست وجود نداشت جهت راهنمایی با شماره 91006470-021 تماس بگیرید .